Регламент платформи
РЕГЛАМЕНТ ПЛАТФОРМИ TDI CONSULT SP. Z O. O.

I. ВВЕДЕННЯ

 1. HELLO POLAND sp. z o.o. (ТОВ), зі штаб квартирою в Любліні, вул. Hugo Kołłątaja 6/3 (Гуго Колонтая) 20-006, Люблін, зареєстрована в Районному Суді, Люблін-Схід в Любліні зі штаб квартирою в Свіднику, VI Господарський Відділ Державного Судового Реєстру під номером KRS: 0000676429, з уставним капіталом в розмірі: 10 000 zł, NIP: 7123338711, REGON: 367183795, email:hello.poland.office@gmail.com, надає послугу доступу до інтернет-платформи segin-roman.com на умовах, описаних в цьому документі, за допомогою якої можлива покупка продуктів, пропонованих TDI CONSULT sp. z o. o. на умовах, описаних в цих Правилах і правилах, що стосуються конкретного продукту.
 2. Наступний регламент (далі "Регламент") визначає умови використання інтернет-платформи, доступної за адресою: segin-roman.com, власником якої є HELLO POLAND sp. z o.o. (ТОВ), зі штаб квартирою в Любліні, вул. Hugo Kołłątaja 6/3 (Гуго Колонтая) 20-006, Люблін, зареєстрована в Районному Суді, Люблін-Схід в Любліні зі штаб квартирою в Свіднику, VI Господарський Відділ Державного Судового Реєстру під номером KRS: 0000676429, з уставним капіталом в розмірі: 10 000 zł, NIP: 7123338711, REGON: 367183795, email:hello.poland.office@gmail.com. Веб-адреси, що стосуються окремих Продуктів, будуть описані в регламенті Продукту, ви матимете можливість користуватися продуктом після входу в Портал.
 3. Даний Регламент (далі "Регламент") визначає правила, які складають правову основу використання Порталу і містить загальні умови використання Продукту, з одночасним визначенням, щодо використання окремих Продуктів вказано в регламенті Продукту. Умови використання застосовуються до всіх послуг або Продуктів, доступних на Платформі (далі "Платформа") і, включаючи умови використання платформи та загальні умови використання Продуктів, якщо положення правил Продукту не містять правил, відмінних в цьому випадку від положень правил Продукту.
 4. Правила та умови доступні безкоштовно для кожного користувача платформи за веб-адресою: segin-roman.com.
 5. Особа, яка використовує Платформу або будь-який з Продуктів (далі – "Користувач"), повинна ознайомитися з умовами та положеннями Продукту, який він використовує, перш ніж використовувати Платформу або Продукт. Кожен користувач зобов'язаний, з моменту вжиття заходів щодо використання або використання Платформи або Продукту, дотримуватися положень цих умов і положень регламенту Продукту. Початок використання Платформи або Продукту означає, що Користувач приймаєте умови та положення Продукту, який використовує.
 6. Послуги, що надаються через Платформу, призначені як для комерційного споживача, так і для споживачів у розумінні положень Цивільного кодексу.
II. ВИЗНАЧЕННЯ ПОНЯТЬ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ПРАВИЛАХ

Під поняттями, що використовуються слід розуміти:

 1. Адміністратор (далі "Адміністратор") суб'єкт, керуючий Платформою, якою є компанія HELLO POLAND sp. z o.o. (ТОВ), зі штаб квартирою в Любліні, вул. Hugo Kołłątaja 6/3 (Гуго Колонтая) 20-006, Люблін, зареєстрована в Районному Суді, Люблін-Схід в Любліні зі штаб квартирою в Свіднику, VI Господарський Відділ Державного Судового Реєстру під номером KRS: 0000676429, з уставним капіталом в розмірі: 10 000 zł, NIP: 7123338711, REGON: 367183795.
 2. Дані – всі дані, надані Адміністратору при реєстрації, використанні Платформи або Продуктів, а також в електронній пошті, відправленої Адміністратору або наданої будь-яким способом.
 3. Пароль – індивідуальний порядок знаків для захисту облікового запису Користувача, що використовується при доступі до платформи.
 4. Платформа – інтернет-сервіс, що належить до Адміністратора, що працює за адресою segin-roman.com та є онлайн-платформою, яка служить Адміністратору для надання послуг в інтересах користувачів, в тому числі й в сфері збуту продукції, зокрема, в області збору фінансових даних у відповідні реєстри, звіти, що дозволяють їм оптимізувати діяльність в області здійснюваної діяльності, а також проведення семінарів on-line, консультації.
 5. Користувач фізична особа, яка веде підприємницьку діяльність, юридична особа або організаційна одиниця, яка не має статусу юридичної особи, або фізична особа не ведуча підприємницьку діяльність, зареєстрована на Платформі може використовувати Продукти, доступні на Платформі, що має індивідуальний логін і пароль.
 6. Реєстрація процедура, що полягає в створенні Користувачем індивідуального облікового запису на Платформі, шляхом доповнення зазначеної у формі інформації, а також прийняття умов і надання необхідних згод. Реєстрація облікового запису є безкоштовною, а використання окремих Продуктів підлягає оплаті, зазначеній в правилах Продукту та прайсу, що є додатком до правил Продукту, і здійснюється на умовах, описаних в правилах Порталу і правилах Продукту.
 7. Обліковий запис – простір користувача мережі, в якій зібрані дані, введені або відправлені Користувачем, і інформація про його активності на платформі, буде доступна після авторизації (введення логіна і пароля), і дозволяє користувачеві використовувати свої повноваження в рамках Платформи, а також придбання і використання платних Продуктів на умовах, зазначених у правилах Продукту.
 8. Логін індивідуальний, обраний при реєстрації користувачем адрес електронної пошти, який використовується для доступу до Платформи.
 9. Служба передачі служба, яка містить в собі введення даних на Платформу;
 10. Служба зберігання – служба, яка надає для користувача даних простір для зберігання Платформи.
 11. Платіжний оператор – постачальник платіжних послуг, яким є WAYFORPAY (ТОВ "ФК "ВЕЙ ФОР ПЕЙ"), що є посередником у розрахунках угод купівлі послуг, здійснених Користувачем на Платформі.
 12. Термін зберігання – час зберігання документів у дисковому просторі Платформи під час використання Платформи та додатково протягом 12 місяців з моменту припинення використання. Припиненням використання Платформи вважається, зокрема, бездіяльність користувача протягом 12 місяців, відмова від використання послуг Платформи. Запуск терміну зберігання починається в момент розміщення даних на Платформі. Матеріали будуть видалені Адміністратором, з облікового запису Користувача, після закінчення зазначеного вище періоду зберігання.
 13. Угода – угода про використання продуктів через Платформу і використання Платформи, заснована на положеннях цих Умов, укладена в електронному вигляді між Адміністратором і Користувачем.
 14. Регламент платформи – це умови, що визначають права та обов'язки Адміністратора і Користувача, що використовує Платформу, а також загальні умови використання Продуктів, викладені в правилах Продукту. Відповідно до сфери послуг, що надаються електронним способом, що регламентуються положенням, зазначеним у ст. 8 Закону від 18 липня 2002 р. "Про надання послуг електронним способом" (Закон 2002 р. № 144, пункт 1204 р.).
 15. Продукт це послуга, що надається Адміністратором Користувачеві в якості додаткової послуги, що надається Адміністратором поза Платформою або в якості доповнення до Платформи, що надається в платній формі.
 16. Регламент продукту умови, що визначають конкретні правила, права та обов'язки Адміністратора та користувача, що використовує Продукт. Відповідно до сфери послуг, що надаються електронним способом, що регламентуються положенням, зазначеним у ст. 8 Закону від 18 липня 2002 р. "Про надання послуг електронним способом" (Закон 2002 р. № 144, пункт 1204 р.).
III. ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС КОРИСТУВАЧА

1. Реєстрація облікового запису на Платформі є обов'язковою умовою для використання Продуктів, доступних на Платформі. Реєстрація на Платформі є добровільною та безоплатною.

2. Реєстрація облікового запису здійснюється через:

- заповнення особою, уповноваженою робити заяви про бажання від імені користувача, форми реєстрації, доступної на Платформі, шляхом надання зазначеної в ній інформації;

- прийняття умов та інших обов'язкових заяв, у тому числі зазначених у пункті 3 нижче;

- активація облікового запису, натиснувши на посилання, розміщене в повідомленні, відправленому Адміністратором;

- перевірка даних користувача Адміністратором Платформи;

3. Особа, яка здійснює реєстрацію, заявляє, що:

- вона уповноважена робити заяви, необхідні під час реєстрації, і що всі надані нею дані є істинними;

- він погоджується видалити дані, з бази даних Адміністратором, після періоду зберігання;

- він бере на себе повну та одноосібну відповідальність за надані дані, розміщені у вищевказаних операціях, а також дані в обліковому записі та створені на Платформі.

4. Адміністратор перед активацією облікового запису може вимагати від користувача надати документи, що підтверджують дані Користувача, повідомлені їм під час реєстрації.

5. В результаті успішно завершеної реєстрації обліковий запис Користувача отримує активний статус. Користувач може почати використовувати Платформу з повними правами на адміністрування облікового запису.

6. Тільки один обліковий запис на Платформі може бути зареєстрований на конкретного користувача (фізична особа, фізична особа, яка здійснює підприємницьку діяльність, юридична особа або особа, яка не є юридичною особою). Суворо заборонено кілька разів реєструвати одного користувача.

7. Користувач зобов'язані захищати свій логін і пароль і зберегти його в таємниці, зокрема, не надаючи його іншим користувачам або третім особам. У разі отримання інформації про те, що у третьої особи є логін і пароль, Користувач зобов'язаний негайно повідомити про це Адміністратора. В разі неповідомлення, Користувач може нести ризики, пов'язані з використанням облікового запису третьою особою.

IV. ПОСЛУГИ, ДОСТУПНІ НА ПЛАТФОРМІ

1. Угоди про Платформу укладаються на умовах, передбачених Регламентом, а Угоди про Продукти – на умовах і умовах, зазначених у регламенті Порталу і регламенті Продукту.

2. Послуги Платформи складаються з:

- служба передачі;

- реєстрація облікового запису Користувача;

- послуга зберігання з урахуванням періоду зберігання;

- можливість платного використання Продуктів через портал;

3. Користувач починає використовувати Платформу після реєстрації облікового запису, що означає прийняття Умов, тим самим уклавши угоду з Адміністратором. Використання Продукту відбувається після внесення плати за Продукт і реєстрації облікового запису на Порталі, що означає прийняття правил Порталу і правил Продукту.

4. Користувач укладає угоду про Продукт, розміщуючи на Платформі замовлення, що включає:

- вибір Продукту;

- виконання кроків, що включають детальне визначення придбаного Продукту і прийняття правил Порталу і правил Продукту, що еквівалентно замовленню Продукту;

- виконання оплати.

5. Створення облікового запису на порталі є невідплатним, а використання продуктів відбувається на підставі оплати, зазначеної в регламенті Продукту. Користувач, який бажає використовувати платну частину Платформи, тобто окремі Продукти, зобов'язаний сплатити збір відповідно до прайсу, зазначеного у регламенті Продукту. Таким чином, використання обраного Продукту відбувається на основі оплати на умовах, описаних в регламенті Продукту після оплати відповідно до прайсу, що є додатком до регламенту Продукту. Користувач хоче бажаючи використовувати платну частину Платформи, тобто Продукт, зобов'язаний ознайомитися з прайсом Продукту. Прайс Продукту кожен раз є додатком до Правил Продукту. Докладний прайс обсягу послуг, що надаються Адміністратором в рамках конкретного Продукту, кожен раз включається в додаток до правил Продукту.

6. Активація доступу до продукту здійснюється зареєстрованим користувачем шляхом внесення оплати з використанням електронних платежів, здійснюваних оператором платежу. Докладний прайс і обсяг послуг, що надаються Адміністратором, описані в додатку до регламенту Продукту.

7. При відсутності входу на Платформу протягом 12 місяців Адміністратор залишає за собою право видалити обліковий запис Користувача і його дані.

8. Договір про використання Платформи укладено на невизначений термін. З іншого боку, договір про використання Продукту укладається відповідно до регламенту Продукту. Протягом усього терміну дії договору, що стосується Платформи та використання Продуктів, Користувач зобов'язаний мати активний обліковий запис. Користувач сам може розірвати договір в будь-який час після розірвання з терміном дії в кінці місяця, в якому відбулося розірвання. Після закінчення зазначеного періоду Адміністратор видаляє всі дані Користувача з Платформи. Повідомлення повинно бути зроблено в письмовому вигляді на адресу Адміністратора, вказану вище, або в електронному вигляді на адресу електронної пошти Адміністратора: hello.poland.office@gmail.com.

9. Доступ до платної частини Порталу, тобто до Продуктів буде надано після отримання від оператора платежу підтвердження оплати за Продукт.

10. Доступ до Продукту буде можливий тільки після внесення плати відповідно до прайсу, що є додатком до регламенту Продукту.

11. Оператор оплати надає наступні способи оплати:

- платіжні картки: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro;

- онлайн-платежі, включаючи автоматичні платежі;

12. Адміністратор Платформи і Продукту не обробляє і не зберігає так звані конфіденційні дані платіжної картки. Ці дані будуть зберігатися в системі платіжного оператора.

13. Адміністратор Платформи і оператор платежів зобов'язані приймати будь-які обмеження, накладені емітентом платіжної картки щодо автоматичних платежів, зокрема, введені ліміти (сумарні або кількісні) здійснюваних транзакцій.

14. Перед здійсненням кожної транзакції користувач буде проінформований про суму оплати в зведенні замовлення.

15. Кожен раз на етапі підсумовування замовлення, перед перенаправленням на сайт платіжного оператора, користувач має можливість вибрати тип платежу (одноразовий або автоматичний платіж).

16. Користувач в будь-який час має можливість відмовитися від автоматичних платежів на вкладці профілю.

17. У разі, якщо Користувач здійснив платіж за допомогою платіжних карт, термін реалізації послуги відраховується з моменту позитивної авторизації транзакції.

18. У разі необхідності повернення коштів за транзакцію, здійснену Користувачем за допомогою платіжної картки, Адміністратор зробить повернення коштів на банківський рахунок, призначений на платіжну карту користувача.

19. Інвойси за послуги будуть виставлятися і надаватися Вам в електронному форматі протягом 7 днів з моменту оплати. Рахунок-фактура буде відправлений на адресу електронної пошти, вказану Користувачем при реєстрації облікового запису.

20. Адміністратор може запропонувати інший спосіб оплати послуг, що надаються користувачеві через Платформу, у разі неможливості здійснення платежу через платіжного оператора.

21. Договір про надання послуги може бути укладений засобами дистанційного зв'язку, в тому числі в електронному вигляді.

22. Право відмови не надається у випадках, зазначених у ст. 38 Закону від 30 травня 2014 року "Про права споживача", зокрема, право відмовитися від договору, укладеного поза приміщень підприємства або на відстані, не надається споживачеві щодо укладення договору поставки цифрового контенту, які не записані на матеріальному носії, якщо виконання надання почалося з письмової згоди споживача до закінчення строку розірвання договору, і після інформування його протягом підприємця про втрату права на розірвання договору.

23. У зв'язку з характером послуг, що надаються "на вимогу" Клієнта, у разі договору на відстані або поза приміщенням підприємства HELLO POLAND надає послугу після отримання від клієнта явної згоди на початок надання до закінчення терміну відмови. Заява, що містить вищевказану згоду, робиться при замовленні і підтверджується Користувачем при створенні облікового запису і оплаті.

24. HELLO POLAND крім того, повідомляємо, що відповідно до ст. 38 п. 13 Закону від 30 травня 2014 року "Про права споживача", відмова від договору на надання цифрового контенту в Сервісі, що укладається на відстані, не прислуговує Покупцю/Споживачу щодо укладення договору, предметом якого є надання послуг для доставки цифрового контенту, які не записані на матеріальному носії, якщо виконання почалося з письмової згоди Споживача до закінчення 14-денного строку для відмови від договору і після попередження його Постачальником про втрату права відмовитися від договору.

25. HELLO POLAND одночасно інформує Користувача про те, що, відповідно до вищевказаних пунктів (в зазначених випадках термін дії права закінчується), Користувач має право розірвати договір без пояснення причин протягом 14 днів з дня укладення договору, зазначеного в цих умовах. У разі розірвання договору Договір вважається незавершеним.

26. Для того, щоб скористатися правом розірвання договору:

- Якщо послуга надається безкоштовно – користувач повинен закрити сторінку.

- У разі оплаченої послуги, за умови що користувач передає однозначну інформацію про відмову, на адресу HELLO POLAND sp. z o.o. (ТОВ), зі штаб квартирою в Любліні, вул. Hugo Kołłątaja 6/3 (Гуго Колонтая) 20-006, Люблін, зареєстрована в Районному Суді, Люблін-Схід в Любліні зі штаб квартирою в Свіднику, VI Господарський Відділ Державного Судового Реєстру під номером KRS: 0000676429, з уставним капіталом в розмірі: 10 000 zł, NIP: 7123338711, REGON: 367183795, або електронною поштою на адресу: hello.poland.office@gmail.com форма є додатком № 1 до Правил платформи.

27. Користувач з метою розірвання договору повинен відправити інформацію про розірвання до закінчення 14-денного терміну. Після її отримання HELLO POLAND sp. z o.o. (ТОВ), зі штаб квартирою в Любліні, вул. Hugo Kołłątaja 6/3 (Гуго Колонтая) 20-006, Люблін негайно відправить підтвердження отримання повідомлення про відмову від договору на адресу електронної пошти, вказану при реєстрації або авторизації Користувача.

28. Наслідки розірвання договору: у разі розірвання цієї угоди, Користувач отримує повернення дебіторської заборгованості укладеного договору негайно, і в будь-якому випадку не пізніше, ніж через 14 днів з дня, в якому Адміністратор був повідомлений про відмову від договору, якщо надання почалося з вашої згоди, на принципах, описаних вище, в цьому разі права відмови Користувача/Споживача, не має і відповідно повернення коштів є неможливим.

V. НЕПРИПУСТИМІ ДІЇ КОРИСТУВАЧА

1. Забороняється використання Платформи і Продукту з метою, що порушують польські або міжнародні закони, добрі звичаї або моральні норми, або з метою, що не відповідають цим правилам, в тому числі:

- використання Платформи і Продукту для зберігання або розповсюдження протиправного контенту, в тому числі що порушує авторські права і пов'язані з ними права, що загрожує безпеці або цілісності Платформи, порушує права інтелектуальної власності третіх осіб, ображає або порушує інші права, захищені законом;

- передача через Платформу і Продукт небажаних або що суперечать закону повідомлень, включаючи небажану комерційну інформацію, а також помилкову або ту що вводить в оману інформацію;

- використання даних інших користувачів або третіх осіб без їх відома та згоди;

- виконання будь-які дії, за допомогою яких фізична або юридична особа, що здійснює їх, прямим або непрямим чином, намагається впливати на користувачів, діяти на шкоду їм, приносити збитки Адміністратору або третім особам.

2. У разі використання Платформи й Продукту в забороненому порядку, описаному в пункті 1 вище, Адміністратор може накласти на вас наступні санкції:

- заборонити користувачеві доступ до Платформи й Продукту, доступ до незаконних даних в обліковому записі користувача або повністю видалити їх з дискового простору Платформи і Продукту;

- блокування можливості передачі та зберігання даних на Платформі й Продукті;

- заборона на використання облікового запису або послуги, у зв'язку з якою відбулося порушення правил;

- розірвання договору про надання послуг з негайним набранням чинності.

3. Про будь-які санкції, накладені на вас з причин, пов'язаних з порушенням цих Умов, Користувач буде повідомлений Адміністратором. Адміністратор відправить користувачеві повідомлення на вказану при реєстрації (або вказану пізніше при використанні Платформи) адресу електронної пошти із зазначенням причин і наслідків введення санкцій.

4. Адміністратор розблокує обліковий запис або інші заблоковані служби, якщо Користувач видалив стан порушення умов, зазначених у пункті 1 вище, за умови, що повторне блокування облікового запису або служби з тієї ж причини буде незворотною.

5. У разі введення Адміністратором санкцій користувач має право подати скаргу в порядку, зазначеному в розділі IX цих Правил.

6. За винятком випадків, пов'язаних з подіями, описаними в пункті 1 вище, Адміністратор може заблокувати обліковий запис Користувача, що не призведе до постійного видалення облікового запису, якщо відбудеться одна з наступних подій:

- Користувач не приймаєте зміни, внесені Адміністратором в регламент Порталу або регламент Продукту відповідно до процедури, передбаченої в розділі X правил;

- Користувач вживатиме заходів, які хоча б опосередковано можуть мати риси втручання у структури Платформи та Продукту, до яких Користувач не має доступу, або своїми діями дестабілізує функціонування Платформи та Продукту, незалежно від способу та техніки вищезгаданих заборонених дій;

- Користувач не будете оплачувати послугу відповідно до умов, зазначених у правилах Продукту.

7. У той час, коли доступ до облікового запису буде заблокований, Користувач не буде мати можливості отримати доступ до даних, що зберігаються в обліковому записі. Після того, як причини припинення будуть усунені, Користувачеві буде відновлений доступ до всіх даних, які не будуть носити протиправний характер.

8. У разі, якби дії Користувача, що порушують Регламент соцмережі або умови Продукту, заподіяло Адміністратору будь-якої шкоди, зокрема, шляхом дестабілізації діяльності Платформи або перешкодою використанні Платформи, іншим Користувачам або Продукту, Адміністратор може вимагати від такого Користувача претензій в судовому порядку в повному розмірі заподіяної шкоди.

9. Будь-які спроби злому і використання веб-сайту або Продукту способами, що не відповідають правилам або чинним правилам, призводять до незворотного блокування доступу до сервісу і прийняття відповідних юридичних заходів. Збереження, копіювання або втручання користувача в контент і матеріали, розміщені на сайті, заборонені.

10. Ви маєте право використовувати Платформу і Продукт тільки для власного використання. Ви не маєте права публічно або комерційно надавати матеріали елементів сайту або Платформи в будь-якій формі третім особам.

VI. ТЕХНІЧНІ УМОВИ

 1. Платформа працює на основі технології cookie. Правила збору, зберігання, виживання та використання Даних, а також правила використання файлів cookie Адміністратором для правильної роботи Платформи містяться в Політиці Конфіденційності та файлах cookie, доступній за веб-адресою segin-roman.com.
 2. Для правильної роботи Платформи або Продукту, а також для забезпечення безпеки даних, що зберігаються у вашому обліковому записі на Платформі, рекомендується використовувати останні версії браузерів Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge.
 3. Обмеження використання Продукту може відбуватися при спробі використання сервісу одночасно на декількох апаратних засобах або при спробі несанкціонованого доступу до облікового запису Користувача на сайті. Інформація про виникнення обмеження буде доступна на сайті у вигляді відповідного повідомлення. При виникненні таких подій клієнт повинен звернутися до Адміністратора.
 4. При використанні Продуктів Адміністратор залишає за собою можливість перенаправити користувача на сторінку Продукту, на що Користувач погоджується беззастережно.
 5. Використання Продукту може бути здійснено шляхом натискання на відповідне посилання на Платформі або шляхом прямого входу на веб-сайт Продукту, про який користувач може отримати інформацію або буде проінформований.
VII. ОБОВ'ЯЗКИ АДМІНІСТРАТОРА

1. Адміністратор несе відповідальність за реалізацію Продуктів відповідно до замовлення, виданого користувачем, а також за функціонування Платформи або продукту на умовах, зазначених у цих Правилах порталу або Продукту.

2. Адміністратор несе відповідальність за невиконання або неналежне виконання послуг (роботу Продуктів), що охоплюються угодою з користувачем відповідно до чинного законодавства.

3. Адміністратор не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання послуги, якщо це було викликано подіями поза контролем Адміністратора, зокрема:

- події форс-мажорного характеру (наприклад: війна, інші збройні дії, заворушення, акти чи діяльність органів державної влади, стихійні лиха, національний траур);

- несправності обладнання або перебої в подачі електроенергії;

- необхідно дотримуватися приписів і заборон, що випливають з положень Закону або умов концесії, дозволу або інших документів, що видаються органами державної влади.

4. Відповідно до Закону "Про надання послуг в електронному вигляді", Адміністратор не є ініціатором передачі даних Користувача у зв'язку з доступом до послуг та їх використанням, і не змінює дані Користувача. Адміністратор надає тільки свої технічні ресурси у вигляді можливості доступу до послуг, і тільки Користувач визначає їх використання.

5. Адміністратор не несе відповідальності за контент, який користувачі завантажують і зберігають на Платформі і в Продуктах.

6. Адміністратор не контролює контент, розміщений користувачами в їх акаунтах на Платформі або в Продуктах. У разі виникнення повідомлення про публікацію контенту, несумісного з широко застосовним законодавством або цим регламентом, Адміністратор негайно заборонить користувачеві доступ до вмісту і докладе всіх зусиль, щоб вони були видалені з ресурсів порталу або продукту в найкоротші терміни, відповідно до положень Розділу V цих Правил. У цьому випадку Адміністратор не несе відповідальності за будь-який збиток, заподіяний користувачем в результаті неможливості доступу або видалення даних.

7. Адміністратор має право на короткочасну перерву в роботі Порталу або Продукту або їх окремих послуг, функціональність елементів з метою їх поліпшення, додавання послуг/продуктів, елементів порталу/продукції або проведення технічного обслуговування. У разі планового тимчасового відключення сервісу Адміністратор заздалегідь повідомить про це користувачів.

8. Адміністратор має право вести на Платформі або в Продуктах інформаційну, та рекламну діяльність, в тому числі розміщувати на Платформі або в Продуктах рекламу.

9. Адміністратор має право знеособленої публікації, питань, прохань або вимог з боку користувачів до Адміністратора, поряд з наведеними на них відповідями і вказівками, а також подальшими коментарями користувачів щодо питань, що стосуються технічних проблем і організаційних, пов'язаних з функціонуванням Платформи або Продукту (FAQ).

10. Можливі короткочасні перебої в доступі до Платформи/Продукту, викликані проведенням необхідних ремонтних та/або технічних робіт. У разі перебоїв в можливостях доступу, що тривають довше через збій, Адміністратор докладе зусиль для усунення збою в найкоротші терміни. Адміністратор, попереджає, що доступ до Порталу або Продукту виконується з використанням інформаційних технологій передачі даних, в ході якої можуть виникнути, що знаходяться поза контролем адміністратора, об'єктивні обставини та фактори, що впливають на можливість використання, тобто: погодні умови, неправильна установка, недостатня якість сигналу, несправність мережі передачі даних.

VIII. АВТОРСЬКЕ ПРАВО

 1. Авторські майнові права та пов'язані з ними права на Платформу або Продукт в цілому або окремі частини Продукту (включаючи всі товарні знаки) належать Адміністратору.
 2. Відповідно до цього регламенту, Користувачі не отримують жодних прав на об'єкти інтелектуальної власності, які використовуються в рамках Платформи або Продуктів.
IX. ПРАВИЛА СКАРГ

 1. Користувач може подати скаргу на роботу Платформи або Продукту, яку Адміністратор зобов'язаний розглянути.
 2. Скарга може стосуватися несправності Платформи або Продукту, невиконання або неналежного виконання Продукту або неправильного розрахунку дебіторської заборгованості за використання Продукту.
 3. Скарги можуть бути подані Користувачем на адресу електронної пошти: hello.poland.office@gmail.com.
 4. Скарги повинні бути подані до закінчення 5 календарних днів з моменту виникнення порушення, що є підставою для скарги. Скарги, подані після закінчення цього терміну, будуть залишені без розгляду, про що користувач буде проінформований Адміністратором.
 5. Скарга повинна містити дані, що дозволяють зв'язатися з вами (включаючи особисті дані, поштову адресу, номер контактного телефону та адресу електронної пошти), а також вказувати предмет скарги і обставини, що її мотивують.
 6. Якщо скарга не містить зазначених у пункті 5 даних, що дозволяють зв'язатися з вами, Адміністратор має право залишити скаргу без розгляду.
 7. Адміністратор розглядає скаргу протягом 30 календарних днів з дня її подачі.
 8. Не інформування користувача про результати розгляду скарги протягом 10 календарних днів з моменту закінчення терміну, зазначеного в пункті 7, рівносильно визнанню скарги.
 9. Користувач погоджується з втручанням Адміністратора в технічну структуру облікового запису Користувача з метою виявлення порушень в роботі облікового запису або послуг, а також з прийняттям Адміністратором дій в рамках цієї технічної структури з метою відновлення належного функціонування облікового запису або послуг Відповідно до завдання скарги користувача.
 10. Адміністратор не є особою, яка надає платіжні послуги. Скарги на платіжні послуги повинні направлятися безпосередньо оператору оплати. Скарги платіжних послуг, спрямовані безпосередньо Адміністратору, розглядатися не будуть.
X. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Невиконання або неналежне надання послуг, щодо Продукту або Продуктів Адміністратором, що викликані обставинами, незалежними від Адміністратора, тобто:

 • обмеження або порушення доступу до мережі Інтернет;
 • несправність, вади обладнання або програмного забезпечення, що належить Користувачеві;
 • інші порушення у використанні послуги, що виникають в результаті розбыжносты з угодою, умовами або умовами дії або бездіяльності Користувача
 • обмеження у функціонуванні сайту, зазначені в цьому регламенті, на які Користувач погоджується, приймаючи даний регламент.
XI. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. Цей регламент набирає чинності з 1 березня 2022 року.
 2. Адміністратор залишає за собою право вносити зміни до регламенту, наприклад, відповідно до змін у законодавстві або змін правил функціонування послуг, пропонованих через Платформу або Продукти. Змінені версії регламенту будуть доступні на Платформі або в Продукті разом з інформацією про запропоновані зміни правил. Інформацію про зміни в правилах користувач отримує аналогічно наданню електронного інвойсу. Відправлення повідомлення за адресами, вказаними при реєстрації, про зміни в правилах в електронному вигляді рівносильна його доставці. Будь-які зміни в правила набирають чинності в момент їх розміщення на segin-roman.com або в момент повідомлення про зміну регламенту користувача. Після появи на головній сторінці сайту або в інших місцях, призначених для цього на Сайті інформації про зміни в Правилах, ви повинні негайно ознайомитися зі змінами, оскільки використання Сайту, при такому повідомленні є беззастережне прийняття нового змісту регламенту Користувачем.
 3. Користувач, який не приймає пропоновану зміну регламенту, може розірвати угоду з періодом повідомлення, рівним 1 місяцю з останнього дня місяця, коли пропоновані зміни в умови були надані Користувачеві. Припинення має відбуватися у формі і порядку, описаному в цьому регламенті.
 4. Право, що застосовується до всіх правовідносин, що випливають із даного регламенту – це польське право. Будь-які суперечки між Адміністратором і Користувачем підлягають можливому розгляду польських судів. Компетентним судом з вирішення спорів, пов'язаних з цими умовами та наданням послуг Адміністратором, є компетентний суд за місцем знаходження Адміністратора.
 5. Додатки до цього регламенту є його невіддільною частиною.
 6. Власник сайту не несе відповідальності за блокування Адміністраторами поштових серверів відправки повідомлення на адресу електронної пошти, вказану Користувачем, а також за видалення і блокування повідомлень електронної пошти через програмне забезпечення, встановлене на комп'ютері, використовуваному Користувачем сайту.
 7. У питаннях, не врегульованими цим регламентом, застосовуються положення польського права.
 8. Регламент надається через Платформу або на сайті segin-roman.com безкоштовно, перед укладенням договору і на вимогу Замовника у формі, що дозволяє його завантажити, роздрукувати та ознайомлюватися з ним.
 9. У мовних версіях регламенту Платформи, основною версією є польська мовна версія.
В додатку:

 • Доповнення № 1 "Зразок форми відмови"
Made on
Tilda